Prenájom vozidiel

V prvom rade prenajímame spoľahlivé a bezpečné vozidlá. Vozidlá prechádzajú pravidelnými prehliadkami a technickými kontrolami, sú zákonne a havarijne poistené pre Slovensko a krajiny EÚ. Do našej autopožičovne vyberáme výhradne overené značky vozidiel. Vozidlá sú v najlepšom stave a vždy čisté. V druhom rade zabezpečujeme profesionálne služby, pristavenie a odstavenie vozidla aj mimo Žiliny, neobmedzený počet najazdených km a pri škodovej udalosti vybavíme všetko za Vás. Celkovo sa snažíme byť spoľahlivým obchodným partnerom, ku ktorému sa budete radi vraciať.

Operatívny leasing

Operatívny leasing Vám umožňuje zbaviť sa údržby vozového parku. Starostlivosť o vozidlá je náročná činnosť a často firmu zbytočne zaťažuje. S nami môžete tieto starosti zahodiť za hlavu. Všetko zabezpečíme za Vás, od pravidelných prehliadok cez povinné kontroly, údržby, poistenie až po zabezpečenie opráv a likvidáciu škodových udalostí. Vy len jazdíte!

Preprava a taxislužba

Partnerská spoločnosť Vám zabezpečí prepravu osôb, zamestnancov, kuriérske služby, dopravu na letiská atď. K dispozícii máme aj 9-miestny mikrobus. Podrobné informácie a objednávky príjmame na tel. čísle +421 907 85 20 50